Ferie na stoku w przystępnej cenie. Czy to jest możliwe?

Większość z nas każdego roku marzy nie tylko o letnim wypoczynku, ale również choć o paru dniach ferii. Najczęściej przeszkodą do spełnienia zimowego marzenia nie jest brak urlopu, a brak środków finansowych. Domowy budżet został nadszarpnięty już parę miesięcy temu, gdy wypoczywaliśmy na plaży. Na szczęście są takie oferty jak narty last minute, które dają możliwość poszalenia na stoku za przystępne pieniądze.

alpy włochyJeżeli chcesz jeszcze bardziej ograniczyć koszty, to wybierz narty autokarem. Nie od dzisiaj wiadomo, że transport wpływa na wysokość ceny wycieczki. Pewnie nie każdy z nas brał pod uwagę taką możliwość ze względów czysto technicznych. Warto wiedzieć, ze wyjazd autokarem w pobliskie góry trwa zaledwie kilka godzin, a cała trasa mija bardzo szybko, dzięki nowoczesnym autokarom, wyposażonym w telewizory oraz możliwości nawiązania rozmowy z nowo poznanymi osobami.

Jaki kierunek wybrać? Najlepsza będzie Austria. Narty w pięknej miejscowości Lachtal będą pretekstem do bliskiego obcowania z naturą oraz szansą na pooddychanie krystalicznie czystym powietrzem.

Innym pomysłem na spędzenie ferii są narty we Włoszech. Wyjątkowy klimat, doskonałe jedzenie, dogodne warunki atmosferyczne i wiele dodatkowych atrakcji. W końcu wyjazdy na narty nie muszą ograniczać się jedynie do jazdy na stoku. Można przy okazji zwiedzić pobliską Szwajcarię. Oferty na wyjazdy do tego regionu możesz znaleźć na stronach: http://www.primoris.pl/narty/wlochy

https://www.travelplanet.pl/narty/oferty/wlochy/

https://www.wygodatravel.pl/narty/wlochy