Piękny, biały kraj

Jeśli szukasz wspaniałego urlopu narciarskiego w Europie, Austria słynie ze wspaniałego krajobrazu, hoteli przyjaznych rodzinie, uzdrowisk oraz światowej klasy – wybierz się tam na narty samolotem. Austria jest doskonałym wyborem dla całej rodziny, pełno doskonałej obsługi w wielu kurortach górskich w całym kraju.

Austria jest krajem niemieckojęzycznych w Europie Środkowej graniczącym z Czechami i Niemcami na północy, Szwajcarią i Liechtensteinem do zachodu, Włochami i Słowenią oraz na południu, na Węgrzech i na Słowacji i na wschodzie. Austria i Szwajcaria oba są znane ze sławy względem sportów zimowych. W ciągu dnia temperatura w Alpach średnio osiąga około 20 stopni Celsjusza, nawet w styczniu.

Urlop narciarski w Austrii jest naprawdę bardzo przystępny. Możesz dostać all-inclusive urlop narciarski w tym opcje taryfy lotniczej, pokój, wyżywienie, transfery i narty samolotem, które są tak przystępne, że każdy może sobie na to pozwolić. Wiele europejskich pakietów narciarskich ma o wiele więcej do zaoferowania. Austriackie górskie kurorty są jednymi z najlepszych i wyprzedzają oczekiwania większości ludzi. Większość hoteli w Austrii to cztery lub pięć-gwiazdkowe hotele oraz ich serwis i napiwki są all-inclusive. Istnieje wiele ośrodków na każdym poziomie dlatego wybierz się na narty w Austrii dla tych wyciągów narciarskich. Istnieją tam opcje na austria narty dostępne dla wszystkich poziomów narciarzy na stokach austriackich. Śnieg utrzymuje się przez wiosnę i ogólnie jest sypki i puszysty.